İZMİR +90 232 449 29 89
BURSA +90 224 361 62 12
TREN

ÜRÜNLER

Turnikeli El Dezenfeksiyon

Konu Adı


02.03.2023 11:13:02

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazı, enfeksiyon riskini azaltmak için tasarlanmış bir cihazdır. Bu cihaz, el dezenfeksiyonunu otomatikleştirmek için kullanılır ve halka açık yerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu cihazların kullanımı, özellikle pandemi sürecinde daha da yaygın hale gelmiştir. Bu yazıda, turnikeli el dezenfeksiyon cihazları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazları nasıl çalışır?

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazları, hareket sensörleriyle donatılmış bir turnike sistemi içerir. Hareket sensörleri, el dezenfeksiyon sıvısının hareket ettirilmesi için gereken sinyalleri algılar ve turniği harekete geçirir. El dezenfeksiyon cihazı, sensörler tarafından algılanan hareket sinyalleri sayesinde hareket ederek, el dezenfeksiyonu için gerekli olan sıvının elinize bulaşmasını sağlar.

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazları, aynı zamanda dezenfekte edilmiş eli tespit etmek için de hareket sensörleri kullanır. Hareket sensörleri, dezenfekte edilmiş eli tespit ettiğinde, turnikin hareketini durdurur ve bu sayede elinizi dezenfekte ettiğinizden emin olunur.

TURNİKELİ EL DEZENFEKSİYON CİHAZLARI HAKKINDA DETAYLI TEKLİF ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazları, el dezenfeksiyon sıvısını dağıtmak için genellikle sprey nozullarını kullanır. Sprey nozulları, dezenfekte edici sıvının elinize eşit şekilde yayılmasını sağlar. Bu, el dezenfeksiyonunun etkinliğini artırır ve enfeksiyon riskini azaltır.

Turnikeli el dezenfeksiyon cihazları, genellikle ayak pedalı veya elle kontrol edilen bir düğme gibi manuel seçeneklerin yanı sıra hareket sensörleriyle çalışır. Ayak pedalı veya elle kontrol edilen düğmeler, kullanıcılara seçenek sunar ve istedikleri şekilde dezenfekte edebilmelerine olanak tanır.

 

 


Web sitesine çerez ve izleme uyarısı ekleme