İZMİR +90 232 449 29 89
BURSA +90 224 361 62 12
TREN

HABERLER

HABERLER

 • İZMİR HİJYENİK PASPAS İLE AYAKLARA DEZENFEKSİYON
  İZMİR HİJYENİK PASPAS İLE AYAKLARA DEZENFEKSİYON

  KORONAVİRÜS salgınıyla mücadelede en etkili yöntemlerden biri olarak el hijyeni biliniyor. Ancak virüslerin en belirgin taşıyıcısının ayaklar olduğunu ifade eden İzmir deki bir hijyen firmasının yetkilisi Ahmet Vural, hijyenik paspas sayesinde virüs ve bakterilerin taşınmasına engel olduklarını söyledi. Paspasın altındaki hazneye su ve dezenfektan doldurulduğunu söyleyen Vural, (Hijyenik paspaslar bugüne kadar özellikle gıda işletmeleri, spor salonları ve okullarda yoğun biçimde kullanıyordu. Ama koronavirüsten sonra ev, apartman ve site yönetimleri de almaya başladı. Bugünlerde çok yoğun sipariş var ) dedi.

  haberin devamı

 • HAVA DUŞU
  HAVA DUŞU

  drinktech dergisi reklamımız..

  Elektrostatik olarak yapışan tozların alınmasına yardımcı olan 7500 V iyonizerler opsiyon olarak sunulmuştur.
  Standart filtre ve motor grubu yanda olup filtre değişimleri hava duşu içinden yapılmaktadır.
  Opsiyon olarak HEPA fan-filtre grubu cihazın üst bölümünde olabilir. Bu cihaz için ön filtre emiş menfezi üzerindedir..

 • FOTEG İSTANBUL - 16 - 19 MART 2017 Tarihleri arasında İSTANBUL 13. Gıda İşleme ve Ambalaj Teknolojileri Uluslar Arası İhtisas Fuarına katılıyoruz. Yer : İSTANBUL ( CNR ) Fuar Merkezi Salon 1-3 Tüm müşterilerimiz standımıza davetlidir.
  FOTEG İSTANBUL - 16 - 19 MART 2017 Tarihleri arasında İSTANBUL 13. Gıda İşleme ve Ambalaj Teknolojileri Uluslar Arası İhtisas Fuarına katılıyoruz. Yer : İSTANBUL ( CNR ) Fuar Merkezi Salon 1-3 Tüm müşterilerimiz standımıza davetlidir.

   16 - 19 MART 2017 Tarihleri arasında İSTANBUL 13. Gıda İşleme ve Ambalaj Teknolojileri Uluslar Arası İhtisas Fuarına katılıyoruz.

  Yer : İSTANBUL ( CNR ) Fuar Merkezi  Salon 1-3

  Tüm müşterilerimiz standımıza davetlidir.

   

   

   

 • Türkiyedeki İş kazalarını azaltacak olan sistem SNAPBRAKE tamamen Türk Mühendisliği ve bilgi birikimi ile piyasaya çıkarılmıştır. Kısa süre içerisinde üretim yapan firmaların tercihi olmuş ve yoğun bir şekilde talep görmektedir. Ürünün Ege Bölge temsilcisi olarak Protek Hijyen seçilmiştir.
  Türkiyedeki İş kazalarını azaltacak olan sistem SNAPBRAKE tamamen Türk Mühendisliği ve bilgi birikimi ile piyasaya çıkarılmıştır. Kısa süre içerisinde üretim yapan firmaların tercihi olmuş ve yoğun bir şekilde talep görmektedir. Ürünün Ege Bölge temsilcisi olarak Protek Hijyen seçilmiştir.

   

  Haber hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ !

   

  Ürün Hakkında daha fazla bigi için ;   İZMİR :   90 232 4492989       BURSA : 90 224 3616212

   

 • 19. ULUSLARARASI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ FUARI VE GIDA-TEK 2013 12-15 Eylül 2013 Tarihinde Gerçekleşecek Olan, TÜYAP 19. Uluslararası Ambalaj ve Beraberinde 8.'si düzenlenen Gıda-Tek Fuarında Standımızı Ziyaretlerinizi Bekleriz.
  19. ULUSLARARASI AMBALAJ ENDÜSTRİSİ FUARI VE GIDA-TEK 2013 12-15 Eylül 2013 Tarihinde Gerçekleşecek Olan, TÜYAP 19. Uluslararası Ambalaj ve Beraberinde 8.'si düzenlenen Gıda-Tek Fuarında Standımızı Ziyaretlerinizi Bekleriz.